7/ß FORUM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7/ß FORUM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ...

BURADA 7 /ß SINIFI ÖĞRENCİLERİNİN SICAK DOSTLUKLARINI GÖRÜP İMRENECEKSİNİZ 7/ß SANA CANIMIZ FEDA!!! SİNCAN MERKEZ 7/B YE GELSİN HERKES 7/B ÇARŞI ALAYINA KARŞI

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları

YazarMesaj
7/B nin £lma $£k£ri
Administrator
Administrator
7/B nin £lma $£k£ri

Kadın
İş/Hobiler : izcilik,müzik,dans,7/B,tiyarto
Lakap : biricik
+ rep : 65
bayan & erkek : erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Kadin10
tuttuğunuz takım: : erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Scc56v
sanal hayvan: : erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Disneymsntr281291ah4
Ruh haliniz: : erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Melek10
Müzik türü: : erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Rockkj4

erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Empty
MesajKonu: erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları   erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:08 pm

Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türdenerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var.

İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister dışarda olsun ne kadınların nede erkeklerin farklı olmadığını kolayca görebiliyor. Onlar bizim tatlı belalarımızerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv bizde onların iflah olmaz ve düzeltmek için hayat boyu uğraşacakları erkekleriyiz

Ve "Erkekler için cevaplanması en zor 5 Soru":

1) Ne düşünüyorsun?

2) Beni seviyormusun?

3) Şişman mı görünüyorum?

4) Sence o benden daha mı sevimli?

5) Ben ölsem ne yapardın?

Bu soruları zor kılanerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv yanlış cevaplanması (diğer bir deyişle doğruların söylenmesi) durumunda sorulardan herhangi birinin büyük bir kavganın patlamasına yol açması garantisidir. Bu yüzdenerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv önemli bir toplum hizmeti olarakerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv her soru olası cevapları ile birlikte aşağıda analiz edilmektedir.

Soru 1: Ne düşünüyorsun?

Bu sorunun doğru cevabı tabii ki : "Sessizliğimi bağışla sevgilimerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv sadece ne kadar sıcakerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv inanılmazerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv düşüncelierkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv sevecen vede akıllı bir kadın olduğunu ve sana rastlamakla ne kadar şanslı olduğumu düşünmekteydim."

Tabii ki bu cevap aşağıdaki olası gerçeklerle alakasızdır :

a. Futbol.

b. Atyarışı.

c. Ne kadarda şişmansın...

d. İşyerindeki yeni kız ne kadarda tatlı.

e. Ölürsen sigorta parasını nasıl harcarım acaba?

(Belki de bu soruya verilebilecek en doğru cevabı "Evli ve çocuklu dizisindeki Al Bundy Peg'e vermistir: "Eğer ne düşündüğümü bilmeni isteseydimerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv seninle konuşuyor olurdum!"

Soru 2: Beni seviyormusun?

Doğru cevap tabii ki: "EVET!" yada daha detaylı bir cevap vermeye hazırsanız : "Eveterkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv hayatım!" Yanlış cevaplar arasında ise şunlar sayılabilir:

a. Ohhherkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv anam avradım ölsünki evet.

b. Evet dersem kendini daha iyi hissetmeni mi sağlayacağım?

c. Bu senin sevgiden ne kastettiğine bağlı.

d. Ne fark eder ki?

e. Kimerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv Ben mi?

Soru 3: Şişmanmıyım?

Doğru cevap hararetli bir: "Tabiiiii ki hayır!" olacak. Yanlış sayılacak cevaplar ise:

a. Kime yada Neye kıyasla?

b. Şişman diyemeyeceğim ama herhalde zayıfta sayılmazsın

c. Biraz fazla kilo sana yakışıyor

d. Daha şişmanlarınıda gördüm

e. Soruyu tekrar edebilirmisinerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv ölürsen sigorta parasını nasıl harcayacağımı düşünüyordum da...

Soru 4: Oerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv benden daha mı güzel?

Bir kere daha doğru cevap hararetli bir : "Tabiii ki hayırrrr!" olacak. Durumu kurtarmanıza kesinlikle yardımcı olmayacak cevaplar ise:

a. Eveterkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv ama sen daha iyi bir karaktere sahipsin.

b. Daha güzel değilerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv ama kesinlikle daha ince.

c. Onun yaşında iken sen daha güzeldin.

d. Güzelden kastın nedir?

e. Soruyu tekrar edebilirmisinerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv ölürsen sigorta parasını nasıl harcayacağımı düşünüyordum da...

Soru 5: Ben ölürsem ne yaparsın?

İşte bu ne derseniz deyinerkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları Smiliv kesinlikle sıyıramayacağınız bir soru.

(Doğru cevap ise tabii ki üstü açık bir BMW satın almak!
http://semihaisen7-b.eniyiforum.org

erkekler için cevaplaması zor olan sorular ve cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» son harfi z olan isim buluncak
» bebeksi bir cilt için